Een beperkt aantal hypotheekverstrekkers heeft de rentes voor met name de kortere rentevaste periodes verhoogd.
De langere rentes daarentegen zijn door enkele geldverstrekkers iets verlaagd.
De verwachting is dat voor de korte termijn zowel de lange als de korte rentes ongeveer gelijk zullen blijven.
...
Zou regeringsdeelname van de SP een ramp worden voor de economie? De meeste abonnees en lezers van Managersonline.nl denken van wel, hoewel een grote ... Lees meer over "Niet alle managers vinden SP een ramp voor de economie"
Voor het eerst sinds 2000 heeft de Europese Centrale Bank de rente verhoogd, met 25 basispunten tot 2,25%. ECB-president T ... Lees meer over "ECB verhoogt rente voor het eerst in 5 jaar"
Huizen worden goedkoper. Heel langzaam, heel voorzichtig en uiteraard gemiddeld. Volgens het Kadaster, de organisatie die ... Lees meer over "De rente kán niet anders dan stijgen"
De huizenbezitter kiest voor zekerheid en legt zijn hypotheek voor lange tijd vast. Rentevaste periodes van twintig jaar ... Lees meer over "Huizenbezitter vreest stijgende hypotheekrente"